Sprendimai efektyvesniam valdymui

Registruokitės nemokamai konsultacijai
efektyvesnio valdymo klausimais:

+370 683 99470
konsultacijos@s2p.lt
Linkedin
Facebook

Mūsų diegiami individualūs analitikos sprendimai yra skirti efektyvesniam įmonių bei organizacijų valdymui - geriausių sprendimų priėmimui veiklos analizės pagrindu.

Tai esminių įmonės ar organizacijos veiklos rodiklių suformavimas ir jų sekimas, naudingos informacijos išgavimas ir analizavimas bei verslo įžvalgų paieška. Taip pat, tai veiklos tendencijų ir krypčių išryškinimas, galimų veiksmų planavimas ir modeliavimas bei jų poveikio prognozavimas.

Mūsų diegiami individualūs sprendimai apima įmonės ar organizacijos veiklos valdymo ciklą (CPM):

Strateginio valdymo sprendimai

- organizacijos strateginių tikslų susiejimui su jos kasdiene veikla, visų darbuotojų pajungimui bendram siekiui ir jų motyvavimui siekti bendro tikslo.

Duomenų sandėliai ir veiklos analitikos sprendimai

- priežasčių nustatymui, duomenų pavertimui naudinga informacija, neišnaudoto veiklos potencialo radimui, sprendimų išgryninimui.

Veiklos planavimui, modeliavimui, biudžetavimui skirti sprendimai

- biudžeto parengimo plano pagreitinimui, veiklos prognozių rengimui ir koregavimui, geriausio sprendimo varianto parinkimui, optimalaus veiksmų plano nustatymui.

Finansinio konsolidavimo sprendimai

- konsoliduotos įmonių grupės veiklos ataskaitos parengimui, efektyviam skirtingų apskaitos standartų ir sąskaitų planų konsolidavimui.

Aukščiau pateikti sprendimai, pagal poreikį gali būti įdiegti kompleksiškai (visi sprendimai kartu) arba bet kuris vienas.